אודות

G&R הינה חברת פיתוח עם צוות עובדים אורגני, העובדים מתוך תשוקה גדולה להמציא, לעצב ולפתח מערכות סחר אלקטרוני ואתרי אינטרנט ייחודיים. האתרים שלנו זוכים לנראות מעולה, בעלי בידול מובחן, רמת זכירות גבוהה ומייצרים יותר לידים ויותר מכירות!

הכיף הגדול באמת הוא ללוות את התהליך משלב הרעיון, אפיון אפליקציה או פלטפורמה באופן מקצועי, דרך עיצוב ux/ui ועד הפיתוח. אנחנו מלווים את השקתו של התוצר הסופי באינטרנט תוך שימוש בכלים המתקדמים ביותר בזירה הטכנולוגית-אינטרנטית.

המחויבות שלנו היא לפתח עבור לקוחותינו פתרונות דיגיטל מהפכניים עם אמירה עיצובית וחווייתית, שהלקוחות שלהם לא ישכחו וזאת תוך שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר.

אנו מאמינים כי פיתוח אפליקציות ופיתוח אתרי אינטרנט צריכים להיות ייחודיים וחדשניים, אך לא רק, הם חייבים לספק חווית משתמש מעולה ומהנה שמחברת אליהם משתמשים. את החזון שלנו אנו מגשימים על ידי צוות מנצח של מומחים מקצוענים בתחומם, שנהנים לקום בבוקר ולבוא לעשות את מה שהם עושים הכי טוב.

זאת לא סתם אמירה, זאת הדרך שבה אנחנו עושים עסקים

לאורך השנים וככל שגדלנו הבנו את הצורך בשקיפות ובקרה פנימית ומול הלקוחות שלנו. כיום G&R משתמשת במיטב הכלים הטכנולוגים לאפשר לכל זאת לקרות. מבנייה של גאנטים של עבודה ולוחות זמנים, בקרה תקציבית, ניהול מערך משימות מורכב עם אנשי מפתח רבים בארגון ועד בקרת שעות עבודה על משימות עד לרמת הדקות. כל הכלים האלו מאפשרים לנו לספק ללקוחות פרוייקטי פיתוח תוכנה ובניית אתרים מורכבים בזמן תוך עמידה בתקציבים והכל בשליטה ובשיקוף עם אתכם, הלקוחות שלנו.

טכנולוגיות בשימוש